מבינים יופי

לא כל אחד מבין יופי ולא כל מי שמבין יופי יודע לצור כזה.

האם היית נותנת למורה לנהיגה לעצב לך את הבית? אלא אם את מכירה אותו באופן אישי והדירה שלו נראית מיליון דולר, סביר להניח שלא. 
אותו דבר גם בטיפולים אסתטיים. כשאני מדברת על להבין יופי אני מתכוונת שמעבר לתוצאה הסופית ישנה גם דרך. לאותה תוצאה שני מטפלים שונים יכולים להגיע בארבע דרכים שונות. ממש כך. להבין יופי אומר שכדי להגיע לתוצאה רצויה שהלקוחה מבקשת, אפשר להשתמש באחת מכמה דרכים. הטובים ימצאו את הדרך הקצרה.
לא חייבים להפציץ בזריקות כדי לקבל תוצאה מסוימת. למשל רופא טוב יודע שהזרקת חומר במקום מסוים, תעזור לייצב את המקום ליד ולכן אין צורך לטפל בו. אלה שלא יודעים יטפלו קודם במקום השני ואז רק ייגשו לראשון (הנה השתמשנו בעוד מזרק).

ידידה טובה, קצינה בכירה במיל' בחיל הרפואה, אמרה לי פעם שהדבר היחיד שמשנה זאת התוצאה. ניסיתי לשכנע אותה שהדרך חשובה לא פחות, אבל האם מישהי הצליחה פעם לשנות את דעתו של קצין צה"ל בכיר?
סיפרתי לה על שני במאים שקיבלו את אותו תסריט ליד. האחד ביים סרט ב 10 מיליון דולר ואילו חברו ב 150 מיליון דולר. הראשון שם דגש על משחק ורגש ואילו השני השקיע בסצנות עתירות אפקטים. רגיש מול בומבסטי. שני הסרטים הצליחו אולם בעוד על הראשון דיברו זמן רב – איכות המשחק והסצנות הנוגעות ללב, את השני שכחו כעבור זמן קצר.

כרופאה מטפלת בטיפולים אסתטיים אני מעדיפה לשמור על היופי והרגש של הפנים ולא למלא אותם ב "150 מיליון דולר", את זה נשאיר לכוכבי הוליווד. בואו נשמור על עצמנו רעננות ויפות. הטיפול לא נועד להפוך אותנו למי שאנחנו לא. הוא נועד לשמר ולהדגיש את הדברים היפים שכבר נמצאים בנו.

בהצלחה בנות,
קרינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​