מזותרפיה רפואית

מזותרפיה רפואית

מזותרפיה (Mesotherapy) היא שיטת הזרקה תת עורית, שמאפשרת את פיזור החומר באופן אחיד ונמצאה כשיטה היעילה ביותר גם לשיפור ולטיפול במרקם העור – טיפול בקמטוטים, רפיון העור, פיגמנטציה, צלקות, סימני מתיחה, אקנה, שיפור במיצוק וטונוס העור, בהזנה ובאזורי הגוף השונים.

מהי מזותרפיה קלאסית?

המזותרפיה האסתטית הקלאסית מתבצעת באמצעות הזרקות של חומרים שונים, לשכבות של הדרמיס. בעזרת מחט עדינה ומזרק, המטפל מזריק לעומק הנכון בעור כמויות זעירות של החומר הרצוי לטיפול וכיוון שמדובר בדקירות מחט עדינות ביותר, הטיפולים, בדרך כלל, ללא תופעות לוואי. חשוב לציין, שטיפול מזותרפיה – הינו ללא סיכונים וכמעט חסר כאב ובעל תוצאות טבעיות הנראות לעין.

למי מיועדת המזותרפיה?

המזותרפיה מיועדת לכולם – ומומלצת בייחוד לתושבי ישראל, מדינה חמה שרוב התושבים בה חשופים לשמש בחלקי גוף רבים, לתקופות ממושכות. השמש היא אחד האלמנטים הפוגעניים ביותר לעור.

מה משך ההליך?

על מנת לשקם את מראה העור באופן יסודי והדרגתי, מומלץ לבצע סדרה בת 4-5 טיפולים, במרווחים של שבוע עד שבועיים; ולאחר מכן, להגיע לטיפול תחזוקתי בודד, אחת למספר חודשים.

זמן החזקת הטיפול: 10-12 חודשים.

* אנו משתמשים בחומצות וחומרים מקוריים בלבד!

אולי יעניין אותך גם

סקין בוסטר

סקין בוסטר – חומצה היאלורונית לשיפור מרקם העור רסטילן "סקין בוסטר"* היא חומצה היאלורונית חדשנית, בהרכב ייחודי, שגורמת לשיפור

מידע נוסף »

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​