מי מפחד מזריקות?

הרבה נשים שפונות אלי חוששות מהטיפול, בעיקר מהזריקות. חלקן חוו טיפולים לא מוצלחים בעבר שהשאירו בהן משקעים, וזה די מפחיד לחזור על משהו לא מוצלח. חלקן של הפונות לא אוהבות זריקות עוד מבית הספר היסודי.
החשש מובן, אבל מצד שני מי שרוצה לטפל בפנים שלה (ועד שלא ימציאו פטנט אחר) חייבת לעבור את הטיפול המסורתי, בזריקות. וכאן תפקידה של הרופאה המטפלת הוא הנכס העיקרי שלה. חשוב שהניסיון של הרופאה (מקווה שאתן רק עושות אצל רופאים עם רישיון) בהזרקות – לא רק של טיפולים אסתטיים, ובהבנת מערכת השרירים בפנים – פלסטיקה כבר אמרנו? יהיה רב. מטפל או מטפלת ללא ניסיון, לא ידעו את המיקום המדויק של הזריקה, את כמות החומר הנדרשת ויכולים לגרום לכן נזק.
כדי להתגבר על הפחד אני מדברת עם הלקוחות שלי (ולא, אני לא פסיכולוגית, אבל להקשיב זאת ברכה), מבינה מהיכן הוא מגיע ומה צריך לעשות כדי להתגבר עליו. לא כל מחיר. כבר היו לקוחות שביקשתי מהן לחזור ביום אחר ובמצב רגוע יותר (אם אפשר אחרי חופשה טובה :)). אסור לכפות על המטופלת טיפול. הדבר מקטין את הביטחון שלה המעורער ממילא ויוצר תחושה של בצע כסף. כשמדובר בפנים של אישה אסור לתת לאף שיקול זר להיכנס בהחלטות.
אני יודעת שהלקוחות שלי סומכות עלי בלב שלם. הן יודעות שאצלי, הן החשובות ולא התגמול שאני מקבלת מהן. וכשאני מבקשת ממישהי לחזור בפעם אחרת, היא מבינה שהלחץ בו היא נמצאת יקשה עליה ועלי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
זכרו, כשאתן סומכות על הרופאה שלכן, סיכויי הטיפול להצליח מעולים.
תהיו יפות ושמרו על עצמיכן, עבורכן קודם כל,

קרינה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​