פיגמנטציה ופוסט אקנה RSS

פיגמנטציה ופוסט אקנה RSS

צלקות אקנה יכולות לשנות לנער המתבגר או למבוגר הצעיר את חייו. הדבר כרוך באובדן ביטחון עצמי ומקשה על יצירת קשר עם אחרים. המכנה המשותף לכל מקרי צלקות האקנה הקשות הוא טיפול שגוי בפצעי הבגרות הכרוך בחיטוט בפצעים, ניסיון לנקזם והתעסקות יתרה בהם. "פיצוצם" של פצעי בגרות גורם ליצירת זיהום חיידקי משני והחמרת תהליכי הדלקת המקומיים המביאים למעורבות שכבות העור העמוקות.

צלקות פצעי הבגרות מופיעות בדרגות חומרה שונות, חלקן רק פוגמות ברפלקסיה של קרני האור מהפנים ופוגמות במראה החלק של הלחיים ובחלקן הן עלולות להיות קשות ולפגום ממש בחזות הכללית של הפנים.

צלקות אקנה נוטות להחמיר עם השנים במקביל להזדקנות העור. עם העלייה בגיל, פוחתת כמות השומן התת עורי וגם יורדת צפיפות רקמת החיבור שבעור – הקולגן והאלסטין וכן החומצה ההיאלורונית.

טיפול מילוי בהזרקות חומצה היאלורונית

צלקות אקנה קשות או עמוקות במיוחד, ניתן למלא באופן נקודתי ומיידי על ידי חומצה היאלורונית המוזרקת בצורה טיפתית ומבוקרת לשכבות ההיפודרמיס.

היפודרמיס- היא שכבת העור המצויה מתחת לדרמיס אליה מוחדרות הטיפות של החומצה ההיאלורונית ובכך מתחולל בה תהליך של הצערה ועיבוי מחודש בזכות אגירת המים המתלווה לחומצה ההיאלורונית.

בדרך זו עולים פני שטח הצלקת והיא מוחלקת באופן הנראה לעין כבר זמן קצר לאחר ההזרקה. טיפולים אלה נערכים במרפאה בלבד ומעניקים בד"כ כאמור תוצאות מיידיות.

זמן החזקת הטיפול: 6-36 חודשים.

בהתאם לחומר המוזרק וגיל המטופל.

* אנו משתמשים בחומצות וחומרים מקוריים בלבד!

אולי יעניין אותך גם

גנאו

גנאו – טיפול אנטי אייג'ינג להצערה, הבהרה, ניקוי וחיטוי רעלים בעור. טיפול האנטי אייג'ינג המושלם! טיפול הוליסטי עם תוצאות

מידע נוסף »

לקביעת תור התקשרו

או השאירו פרטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​